اخذ اقامت و سرمایه گذاری در انگلستان

اخذ اقامت و سرمایه گذاری در انگلستان

مطمئن ترین راه برای دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در یک کشور خارجی همواره با فراز و نشیب های بسیاری همراه است و به همین دلیل باید همواره در تمام لحظات انجام این امر به دقت عمل کرد.

کشورهای کمی وجود دارند که به راه انداختن یک شرکت یا موسسه در آن ها با روند مشخص و واضحی صورت گیرد و این روند از امنیت بالایی برخوردار باشد.

در این میان باید به سرمایه گذاری در انگلستان اشاره کرد. دلایل این امر را در ادامه این بخش به روشنی توضیح خواهیم داد.

همچنین مدارک لازم جهت سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت در این کشور را نیز به تفصیل برای عزیزان توضیح می دهیم.  

پیش از تمام این امور، خوب است که درباره انگلستان و وضع اقتصادی آن کمی اطلاع داشته باشیم.

این کشور به عنوان یکی از قدرت های اقتصادی اروپا و جهان به شمار می رود و این امر را مدیون نظم و دقت و نیز شفافیت بالای قوانین بانکی و نظارت اقتصادی خود است.

بسیاری از کشورها به دلیل مشخص نبودن روند کاری و بانکی خود، فرصت های بسیار اقتصادی را از دست می دهند و در نتیجه افراد بسیار کمتری تمایل به وارد کردن سرمایه خود به این کشورها دارند.

اما، سرمایه گذاری در انگلستان از لحظه نخست به صورت مشخص ثبت می گردد و تمامی مراحل و برنامه کاری شما تحت نظارت مستقیم سازمان مربوطه قرار می گیرد.

شاید در ابتدای امر این موضوع چندان جذاب نباشد اما، زمانی که شما اطلاع پیدا کنید که با وارد کردن سرمایه خود به این کشور و نظارت مستقیم سازمان های مالی و بانکی، از حمایت دولت بهره مند می شوید، کمی در این طرز تفکر تجدیدنظر کنید.

از دیگر مزایای سرمایه گذاری در انگلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1).ورود به بازار جهانی:

انگلستان صاحب شماری از بزرگ ترین بانک های جهانی است که به صورت بسیار گسترده ای به صورت بین المللی فعالیت دارند و در تمامی بیست و چهار ساعت روز خدمات ویژه ای را ارائه می دهند که در کمتر کشوری نظیر آن دیده شده است.

به این ترتیب زمانی که شما پول خود را وارد این کشور می کنید، در درجه اول می توانید با تمامی کشورهایی که در اروپا قرار دارند و به عبارت دیگر عضو اتحادیه اروپا هستند بدون محدودیت و مانع بانکی داد و ستد کنید و از طرف دیگر به دلیل قدرت اقتصادی بالای این کشور، با تمامی کشورهای دیگر قاره ها به صورت مستقیم در ارتباط باشید.

2).قدرت اقتصادی بالا:

انگلیس از جمله کشورهایی است که به رغم آن که عضو اتحادیه اروپا بوده اما، همواره تلاش کرده است استقلال اقتصادی خود را حفظ کند و همین امر باعث شده است که برای خروج از اتحادیه اروپا تلاش کند. برای بسیاری از افرادی که در زمینه های تجاری کار می کنند، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا می تواند یک فرصت تکرار نشدنی برای فعالیت هایی باشد که سودهایی کلان را به شماره حساب های آن ها سرازیر کند. اگر شما هم استعدادی در زمینه تجاری دارید، از هم اکنون برای سرمایه گذاری در انگلستان اقدام کنید.

3).بازار گسترده کار:

ارتباط بین المللی، موقعیت جغرافیایی و رشد اقتصادی بالا از جمله دلایلی هستند که باعث شده اند تا این کشور مشاغل بسیاری را در خود جای دهد. به عبارت دیگر، در این کشور شما می توانید در زمینه هایی فعالیت کنید که دیگر کشورها به دلیل عدم توانایی مالی یا فاقد شرایط لازم بودن، از ارائه آن ها در سطح ملی یا جهانی محروم هستند. همین نقطه تمایز باعث شده است که سرمایه گذاری در انگلیس با استقبال بسیار زیادی رو به رو شود، زیرا شما علاوه بر زمینه فعالیت خود با موقعیت های بی شمار دیگری مواجه می شوید که می توانید شغل دوم خود را با آن ها آغاز کنید. اگر هم قبل از ورود به این کشور در زمینه خاصی کار نکرده اید، می توانید زمینه های حرفه ای متنوعی را که در این نقطه از جهان وجود دارند بررسی و از میان آن ها مورد دلخواه خود را انتخاب نمایید.

4).رشد اقتصادی بالا:

فعالیت تجاری در سطح بین المللی و داد وستد با بانک های جهانی و نظارت دقیق بر امور سهام و دیگر موارد باعث شده اند بریتانیا از یک نرخ رشد بالا برخوردار باشد و این صعود را به صورت مستمر حفظ کند. همین امر باعث می شود که این کشور به عنوان هدف اصلی تجاری افرادی قرار گیرد که به دنبال استفاده از پول خود در زمینه هایی مطمئن هستند.

به این ترتیب رشد اقتصادی بالا، امنیت تجاری، نظارت دقیق بر امور بانکی و مالی و حمایت دولت باعث شده است که سرمایه گذاری در انگلستان به یکی از مطلوب ترین حوزه ها در میان افرادی تبدیل شود که با انجام امور مهاجرتی تصمیم به آغاز یا ادامه حرفه خود نیز دارند.

تا این بخش به بیان مطالبی پرداختیم که انگیزه فرد را برای انجام این روند افزایش می دهد. در ادامه به بخشی از مدارک لازم برای سرمایه گذاری در انگلستان می پردازیم.

پیش از آن باید بر این نکته تاکید کنیم که شرایط هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و بالطبع مدارک لازم برای اخذ اقامت و سرمایه گذاری نیز متفاوت خواهند بود.

1).ارائه مدارک مالی:

مهم ترین بخش در روند وارد کردن پول و راه اندازی تجارت در یک کشور دیگه آن است که بتوانید تمکن مالی خود را نشان دهید. برای اثبات این امر، نیاز به ارائه شماری از مدارک مالی و بانکی خود دارید که می توانید در جریان جلسه رایگان با مشاوران حقوقی و متخصصان موسسه اندیشه پژوهان راستین از آن ها اطلاع یابید.

جهت درخواست و تعیین وقت جلسه مشاوره رایگان می توانید به بخش «تماس با ما» در همین سایت مراجعه کنید و با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

دقت کنید که مدارک مالی شما باید به اندازه ای باشند که تمکن مالی شما را اثبات کنند و از طرفی، باید دانست که بالا بودن یک باره حساب بانکی نه تنها این امر را اثبات نمی کند بلکه این امکان را فراهم می کند که پرونده شما شک برانگیز شود!

به همین دلیل، مشاوره با یک متخصص حقوقی که با قوانین و روند کار آشنا و به آن مسلط باشد، بسیار اهمیت دارد و به هیچ عنوان نباید به صورت یک طرفه و بدون اطلاع کامل اقدام کرد.

2).برنامه کاری:

هر شخصی که تصمیم داشته باشد در یک کشور دیگر سرمایه گذاری کند طبیعتا باید برنامه ای برای این میزان از پول داشته باشد. بدیهی است که این برنامه باید مشخص و مدون و نیز مشخص و شفاف باشد.

متخصصان و مشاوران این مجموعه حقوقی با انجام صدها پرونده موفق در این زمینه می توانند این بخش از کار را نه تنها به میزان بسیار زیادی تسهیل کنند بلکه، به شما کمک کنند در این مسیر بیشترین میزان ممکن از سود را به دست آورید. به عبارت دیگر شما با مراجعه به این موسسه، از یک طرف امور مربوط به سرمایه گذاری در انگلستان را انجام می دهید و از طرف دیگر مشاوره اقتصادی مطمئنی را دریافت می کنید که برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

این دو مورد بدنه اصلی اقدام برای انجام تجارت در بریتانیا را تشکیل می دهند و سایر موارد را به صورت جزئی تر می توانید در جلسه مشاوره رایگان با متخصصان موسسه بررسی کنید.

در این مرحله شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید به این موسسه مراجعه کنید؟

دلایل آن را به صورت مختصر در زیر توضیح می دهیم:

1).سابقه بی نظیر از پرونده های موفق:

موسسه دانش پژوهان راستین یک موسسه حقوقی است که از سال 2012 کار خود را به صورت رسمی آغاز نموده است و از کارنامه ای درخشان از پرونده های موفق در زمینه های اخذ اقامت کانادا، اخذ اقامت انگلستان، اخذ اقامت اروپا، ویزای مالتیپل کانادا، ویزای انگلستان، ویزای کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نیز کمک و راهنمایی در زمینه ادامه تحصیل در کانادا، تحصیل در انگلستان و تحصیل در کشورهای اروپایی برخوردار است.

2).برگزاری دوره های فشرده انگلیسی جهت دریافت آیلتس (IELTS):

این مجموعه حقوقی برای عزیزانی که تمایل دارند به سطح قابل قبولی از زبان دست پیدا کنند یا برای دریافت مدرک بین المللی زبان انگلیسی آیلتس (IELTS) تلاش می کنند، شرایط مطلوب را فراهم می کند. به این ترتیب، هم زمان با درخواست برای اخذ اقامت و سرمایه گذاری در انگلستان، می توانید برای شرکت در کلاس های زبان این موسسه نیز اقدام کنید و از آموزش های اساتید با تجربه و کارآزموده این مجموعه بهره مند شوید.

در این جا ذکر این نکته لازم است که کلاس های زبان این مجموعه حقوقی بر پایه مکالمه استوار است و کسانی که تمایل دارند گفت و گو و درک مطلب خود را ارتقا دهند نیز می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

عزیزانی که تصمیم دارند در زمینه های مختلف ویزا، مهاجرت، مالی و حقوقی اقدام کنند، می توانند با تماس با شماره های ارتباطی دفتر به صورت مستقیم با مشاوران حقوقی و متخصصان این مجموعه صحبت کنند و برای جلسه حضوری و مشاوره رایگان، زمان دلخواه خود را تعیین نمیاند.

مدیران و متخصصان موسسه دانش پژوهان راستین از تمامی کسانی که به این مجموعه حقوقی اعتماد کرده اند و اجازه داده اند در یکی از بزرگ ترین تصمیم های زندگی آن ها شریک باشند، کمال تشکر و قدردانی را دارند.