اخذ اقامت و سرمایه گذاری در کانادا

اخذ اقامت و سرمایه گذاری در کانادا

چگونه در کانادا سرمایه گذاری مطمئن انجام دهیم؟

بدون تردید سرمایه گذاری در کشورهای پیشرفته که برنامه قانونی مشخصی دارند و از رشد اقتصادی بالایی نیز برخوردار هستند، برای بسیاری از افرادی که تمایل به شروع یک برنامه جدید دارند، جالب و هیجان انگیز است.

موسسه دانش پژوهان راستین به شما کمک می کند تا این رویای جالب و عالی را با برنامه ای روشن و تضمین شده به حقیقت تبدیل کنید و از طرفی بتوانید با به دست آوردن سودی قابل توجه، اقامت در کشور مورد نظر خود را نیز دریافت کنید.

یکی از مواردی که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اقامت و سرمایه گذاری در کانادا است و این مجموعه مفتخر است در این زمینه عزیزان را یاری و راهنمایی نماید.

پیش از بررسی موارد و مدارک لازم جهت اقامت و سرمایه گذاری در کانادا، خوب است به نکات مثبت این کشور اشاره کنیم.

الف).ویژگی های بارز و مثبت کانادا:

ا).شفافیت امور بانکی و حقوقی:

کشورهای پیشرفته همواره در به کارگیری سیستم های بانکی با وضوح بالا و امنیت مالی پیشقدم بوده اند و این مورد نیز استثنا نیست. اگر شما به قوانین بانکی و حقوقی این کشور مسلط باشید یا با وکیل خود به یکی از مراکز مالی آن مراجعه کنید، خواهید دید که قوانین و روش های گردش مالی این کشور بسیار مشخص و واضح هستند و به راحتی می توانید روند اقامت و سرمایه گذاری در کانادا را انجام دهید.

2).رشد اقتصادی بالا و مستمر:

هستند کشورهایی که رشد اقتصادی بالایی دارند اما، بعضا این روند مستمر نبوده است. کانادا از جمله کشورهایی است که برنامه های اقتصادی و مالی خود را به صورتی واضح صورت داده است و به این ترتیب همواره به رشد اقتصادی بالایی دسترسی دارد. به این ترتیب سرمایه گذاری در کانادا را می توان یکی از کم خطر ترین روش ها برای دست پیدا کردن به یک سود مناسب دانست و از مزایای بی شمار آن بهره مند شد. آن چه که در این میان حائز اهمیت است آن است که شما با وارد کردن سرمایه خود در چرخه اقتصادی این کشور، به این رشد کمک می کنید و مشخص است افرادی که با این روش به کشور وارد می شوند، از مزایای ویژه ای نیز برخوردار خواهند شد.

3).گستردگی حوزه های سرمایه گذاری:

کانادا از جمله کشورهایی است که حوزه تجارت بین المللی خود را تا حد امکان گسترش داده است و این مورد به تنهایی می تواند عامل محرکی برای کسانی باشد که تمایل به ورود به بازار جهانی را دارند. بدیهی است که هرچه این بازار وسیع تر باشد، فرد با گزینه های متنوع تری برای سرمایه گذاری رو به رو می شود و از طرفی، بسیاری از مشاغلی که بعضا در کشور مبدا با استقبال چندانی رو به رو نشده اند می توانند در کشور مقصد با موفقیت ادامه پیدا کنند. همچنین افرادی که مشاغل خاص و ویژه ای دارند، دیگر نیازی نیست نگران امکان یا عدم امکان وجود بازار مناسب برای حرفه خود باشند زیرا کانادا با ارتباط جهانی و تکنولوژی پیشرفته خود تقیربا تمامی حوزه های کاری را پوشش داده است. در نتیجه، گزینه های بسیار زیادی در این کشور وجود دارند که پتانسیل بالایی را برای سرمایه گذاری در خود نهفته اند و شما می توانید جزو نخستین افرادی باشید که به این حوزه های وارد می شوند و آن ها را گسترش و توسعه می دهند.

در اینجا ذکر این مطلب خالی از لطف نیست که موسسه دانش پژوهان راستین تاکنون موارد بسیار زیادی را در زمینه اقامت و سرمایه گذاری در کانادا انجام داده است و تمامی این موارد با موفقیت به ثبت رسیده اند. این موسسه که از متخصصان و مشاوران حقوقی زبده تشکیل شده است، به تمامی قوانین و روندهای گردش مالی کانادا تسلط کامل دارند و رشد اقتصادی این کشور را به صورت مستمر بررسی می کنند. کارنامه درخشان این مجموعه حقوقی نشانگر توانایی های بالای متخصصان آن است و همین مطلب باعث می گردد فرد با اعتماد کامل و دید روشن به سرمایه گذاری در کانادا بپردازد.

4).محیط فرهنگی مناسب:

کانادا با فرهنگی واضح و بین المللی در سطح جهانی، از جمله کشورهایی است که مهاجران را به راحتی می پذیرد و این امر در بدو ورود به آن لمس می شود. باید در نظر داشت که این نقطه از جهان پذیرای شمار بسیاری از ایرانیان نیز بوده است و در هر نقطه ای کانادا می توانید رستوران های ایرانی، شیرینی پزی و دیگر فروشگاه ها را با محصولات ایرانی به راحتی پیدا کنید و از خدمات آن ها بهره مند شوید. عدم وجود مسائلی مانند نژادپرستی از مواردی است که این کشور را به اولویت نخست ایرانیان و دیگر مهاجران تبدیل کرده است.

5).برخورداری از آب و هوای پاک و کوهستانی:

مناظر طبیعی و آب و هوای پاک کانادا در میان دیگر کشورها مشهور است و کسانی که به این کشور مسافرت کرده اند یا در آن اقامت گزیده اند همواره بر این نکات مثبت تاکید داشته اند. اگر تمایل به زندگی در یک کشور تراز اول را دارید که در بهترین نقطه جهان از نظر کیفیت آب و هوای طبیعی قرار گرفته است، کانادا را انتخاب نمایید.

6).ارزان تر بودن هزینه سرمایه گذاری:

شاید افرادی باشند که تمایل دارند از طریق سرمایه گذاری در کشوری دیگر اقامت کنند اما، میزان این سرمایه گذاری در بیشتر موارد بسیار بالا است. خبر خوب برای این افراد این است که سرمایه گذاری در کانادا به مراتب بسیار ارزان تر از کشورهای دیگر از جمله آمریکا و کانادا است و شما می توانید با حدود یک سوم سرمایه مورد نیاز برای این کشورها یا کمتر از آن، برای اقامت در کانادا اقدام کنید.

7).بیمه خدمات درمانی و تحصیل رایگان:

کسانی که موفق به دریافت اقامت در کانادا می شوند، از بیمه خدمات درمانی رایگان نیز بهره مند می گردند و به این ترتیب می توانند از مزایای آن استفاده کنند. مورد دیگری که بسیار مورد توجه مهاجران است، برخورداری از آموزش و تحصیل رایگان در این کشور است و بدیهی است که افرادی که اقامت و سرمایه گذاری در این نقطه از جهان را انتخاب می کنند، با یک اقدام از مزایای بی شماری هم برای خود و هم برای سایر اعضای خانواده فراهم می کنند.

باید در نظر داشت که نکات مثبت درباره کشورهایی مانند کانادا بسیار زیاد هستند و در این بحث نمی گنجند و به همین دلیل تنها به بخش کوچکی از آن ها اشاره شد.

نکته دیگر آن است که کانادا به صورت فدرالی اداره می شود اما، قوانین این کشور در حالت کلی یکسان هستند و اختلافات جزئی بسیار کمی با هم دارند. تنها منطقه ای که شرایط آن حتما باید با نظارت مستقیم وکیل یا نماینده موسسه صورت بگیرد، منطقه کبک است که برای مثال سرمایه گذاری فدرالی در آن تفاوت دارد.

شرایط اخذ اقامت و سرمایه گذاری در کانادا:

شرایطی که در ادامه برای سرمایه گذاری در کانادا و به دنبال آن دریافت اقامت درج شده اند، بخش های اصلی این روند را تشکیل می دهند. عزیزان می توانند با مراجعه به بخش «تماس با ما» در این سایت، با مشاوران و متخصصان حقوقی ما ارتباط برقرار و برای جلسه مشاوره رایگان هماهنگ کنند.

1).ارائه مدارک مالی:

از آن جا که شخص برای سرمایه گذاری در کشوری خارجی اقدام می کند، لذا باید در ابتدا تمکن مالی خود را اثبات کند. برای این امر نیاز است سندی ملکی با ارزشی مشخص ارائه گردد و نیز مدارکی دیگر از جمله پرینت بانکی و حساب مالی نیز ارائه شوند. بدیهی است که تمکن مالی مهم ترین بخش را در روند اثبات توانایی برای سرمایه گذاری تشکیل می دهد و لذا انجام دقیق آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و گاها به دلیل عدم کفایت شخص مشاوره دهنده، این مدارک ناقص ارسال می شوند و مشکلات عدیده ای را در مسیر انجام روند کار ایجاد می کنند.

بدیهی است مشاوره با یک متخصص کارآزموده می تواند کمک بسیار خوبی برای تسهیل روند سرمایه گذاری باشد، زیرا شماری از مدارک هستند که افراد عادی به دلیل عدم آگاهی از قوانین، آن ها را بی اهمیت فرض می کنند و در مدارک خود وارد نمی کنند اما، یک مشاور خوب می تواند با استفاده از همان مدارک بسیاری از موانع پیش رو را از میان بردارد.

2).سقف سرمایه گذاری:

در بخش میزان و سقف سرمایه گذاری باید با مشاوران موسسه در جلسه حضوری صحبت کنید. مشخص است که این میزان از سرمایه باید قابل قبول باشد و معمولا کسانی در این مسیر اقدام می کنند که از نظر مالی تامین هستند و می توانند این امر را مانند آن چه در بخش پیشین توضیح داده شد، به اثبات برسانند.

3.عدم نیاز به نمره مدرک زبان آیلتس (IELTS):

یکی از مزیت های ویژه دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در این کشور آن است که برای این امر، نیازی به برخورداری از سطح بالای زبان ندارید و می توانید بدون داشتن مدرک زبان آیلتس (IELTS) به کانادا وارد شوید.

خبر خوب برای کسانی که خود علاقه به یادگیری زبان دارند، این است که این موسسه از همراهی و یاری اساتیدی غیر ایرانی و متولد انگلستان برخوردار است که می توانند شما را با سرعت بسیار بیشتر و با کیفیتی عالی از زبان انگلیسی اشباع کنند.

در پایان، باید در نظر داشت که مهم ترین مساله، عملکرد مناسب است و متخصصان و مشاوران حقوقی موسسه اندیشه پژوهان راستین در جریان جلسه های مشاوره رایگان، می توانند تمام پرسش های شما را در این زمینه پاسخگو باشند.