کانادا

کانادا

ویزای 5 ساله کانادا

کانادا یکی از کشورهایی است که در سال های اخیر مهاجران بسیاری را پذیرفته است. بسیاری از افرادی که به کشورهای دیگر از مهاجرت کرده اند، توانسته اند از کمک و راهنمایی موسسه های حقوقی که خدماتی با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهند برخوردار شوند.

موسسه حقوقی دانش پژوهان راستین یکی از سازمان های حقوقی است که در زمینه های مختلف مهاجرتی، تحصیلی، سرمایه گذاری، ویزا و دیگر امور حقوقی فعالیت دارد و در دوره کاری خود که از سال 2012 تاکنون ادامه داشته است، کارنامه ای بسیار درخشان از خود بر جای گذاشته است.

افرادی که به این کشور مهاجرت کرده اند، زندگی جدید خود را در بخش های مختلف از جمله مسکن، شغل وحرفه کاری، تحصیلات و دوره های آموزشی مختلف آغاز کرده اند و به این ترتیب توانسته اند توانایی ها و قابلیت های خود را در این زمینه ها ارتقا داده و بالطبع زندگی راحت تر و مناسب تری را برای خود فراهم کنند.

از جمله مزایای زندگی کردن در کشور کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برخورداری از امنیت بالا
  2. ثبات اقتصادی و مالی در سطح جهانی
  3. سیستم آموزشی پیشرفته در مدارس و دانشگاه ها
  4. برخورداری از تسهیلات بانکی متعدد و گسترده
  5. وجود موقعیت های شغلی مناسب در زمینه های مختلف

موسسه حقوقی راستین در راستای تسهیل دریافت اقامت کانادا همواره تلاش کرده است کوتاه ترین مسیر و در عین حال قانونی ترین مسیر را در اختیار عزیزانی قرار دهد که به این گروه حرفه ای اعتماد کرده اند. به این ترتیب، صد در صد موارد افرادی که به این مجموعه مراجعه کرده اند نه تنها توانسته اند به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنند بلکه، راه های بسیار دیگری را برای گسترش مقاصد حرفه ای و شغلی و نیز مسیر آموزشی خود یافته اند که در کمتر موسسه ای امکان دست یابی به چنین گزینه های متعددی برای آن ها وجود داشته است.

نکته بسیار جالبی که در حوزه اقامت کانادا وجود دارد این است که دریافت اقامت این کشور بسیار آسان تر از سایر کشورها است و خبر خوب این است که موسسه حقوقی دانش پژوهان راستین اقامتی پنج ساله را برای مراجعه کنندگان فراهم می کند و در این پنج سال درخواست کنندگان این نوع اقامت می توانند همواره از حمایت و پشتیبانی و راهنمایی های سودمند مشاوران حقوقی این موسسه بهره مند شوند.

همان گونه که در موارد بالا ذکر شد، اقامت کانادا با مزایای بسیار ویژه ای در بخش های حرفه و شغل، تحصیلات، امکانات رفاهی، پزشکی و آموزش در این کشور همراه است. در این میان، مطمئن ترین راه برای دریافت اقامت کانادا اقدام از طریق موسسه های حقوق است و سایر سازمان هایی که اقدام به انجام چنین مواردی می کنند به طور معمول به دلیل عدم داشتن صلاحیت کافی و کفایت لازم نمی توانند مراجعه کنندگان را به درستی راهنمایی و پشتیبانی کنند.

در این مرحله یکی از مهم ترین موضوعات در دریافت ویزا و اقامت کشورهای مختلف و نیز ادامه تحصیل در این کشورها مطرح می شود و آن دریافت مشاوره صحیح در این مسیر است.

مشاوره صحیح که باید به طور حتم توسط متخصصان حقوقی باکفایت صورت بگیرد به عنوان صحیح ترین «میانبر» محسوب می گردد زیرا راهنمایی افراد قابل اعتماد است که می تواند کوتاه ترین و بهترین مسیر را در برابر متقاضیان قرار دهد.

برای مثال، کانادا از جمله کشورهایی است که در سال های اخیر عملکرد سیاسی خود را در برابر مهاجرانی که به صورت پناهندگی قصد وارد شدن به این کشور را دارند تغییر داده است. این تغییرات که اکثرا به دلیل موج روز افزون مردم سوریه و عراق به کشورهای اروپایی و اختلافات بعد از آن در پذیرش یا رد پناهندگی آنان در میان دولت ها به وجود آمده است، باعث شده تا بسیاری از قوانین پذیرش مهاجران حتی در زمینه های تحصیلی و پزشکی تحت الشعاع قرار گیرد.

مقامات کشور کانادا روند پذیرش مهاجران و پناهندگان سوری را افزایش داده اند و به این ترتیب پرونده های مهاجرانی که از راه های معمول اقدام کرده اند، از نظر زمانی با مشکلات متعددی مواجه شده است.

آگاهی از چنین مواردی می تواند به افراد کمک کند در زمان مناسب برای دریافت اقامت خود اقدام کنند.

راهنمایی های مناسب مشاوران حقوقی با کفایت همچنین می تواند راهگشای بسیاری از پرسش هایی باشد که عموم مراجعه کنندگان در ذهن خود دارند.

به این ترتیب، متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به موسسه دانش پژوهان راستین از مشاوره رایگان بهره مند شوند و تمامی پرسش هایی را که برای دریافت اقامت کانادا توسط این مجموعه در ذهن خود دارند با شفافیت هر چه تمام تر پاسخ بشنوند و همچنین در مراجعات بعدی خود از پیشرفت روند این درخواست با توضیحات کامل آگاه شوند.

از دیگر مزایای مراجعه به موسسه حقوقی راستین را می توان در عملکرد روشن و سریع این گروه دانست. در بسیاری از موارد، مراجعه کنندگان از زمان کوتاهی که برای دریافت اقامت کانادای خود سپری کرده اند بسیار خشنود بوده اند. راهنمایی و حمایت کادر این موسسه باعث شده است که متقاضیان بدون هیچ گونه مانعی روند قانونی خود را بگذرانند و با رضایت خاظر در این مسیر به جلو بروند. مسئولان این مجموعه حقوقی تمامی توان خود را برای یافتن بهترین مسیر دریافت ویزای اقامت در کشورهای اروپایی و آمریکا به کار بسته اند و در جلسه های مشاوره رایگان خود این ذخیره ارزشمند علمی را در اختیار عزیزان قرار می دهند و حتی پس از گذشت سال ها از مهاجرت آنان به کشورهای دیگر برای انجام امور دیگر نیز مشاوره های پرارزش خود را ارائه می دهند.

تسهیلات بانکی بسیار مناسبی که کانادا به عموم مردم ارائه می دهد باعث شده است این کشور از رونق اقتصادی بالایی برخوردار باشد و در این حوزه در میان کشورهای پیشرفته حرفی برای گفتن داشته باشد.

تسهیلات بانکی که اکثرا به صورت وام به افراد اختصاص می یابند از مواردی هستند که می توانند ساختن یک آینده روشن و شایسته را برای کسانی که قصد دریافت اقامت کانادا را دارند تضمین کنند و همچنین باعث می شوند افراد با اطمینان خاطر بیشتری در این مسیر گام بردارند.

رونق اقتصادی در این کشور از جمله مواردی است که این موسسه همواره در نظر داشته است و به این ترتیب توانسته است نیاز اطلاعاتی کسانی را که قبل از اقدام برای اقامت کانادا نیاز به اطمینان از وضعیت بازار کاری این کشور دارند، تامین کنند.

از دیگر مزایای مهاجرت به این کشور می توان به امنیت بالا موجود اشاره کرد. در سال های اخیر بالاترین حد امنیت شهری در تمامی مناطق کانادا برقرار بوده است و شهروندان این کشور زندگی خود را با آسودگی خاطر گذرانده اند و توانسته اند یک زندگی رویایی را برای خود و افراد خانواده فراهم کنند.

خبر خوب دیگر برای عزیزانی که تمایل به ادامه تحصیل در این کشور را دارند این است که با دریافت اقامت کانادا به راحتی می توانند در دانشگاه مورد نظر خود از امکانات آموزشی بسیار مطلوب در رشته های متنوع برخوردار شوند و این امر به لطف نوع ویزای اقامت در این کشور است که در پنج سال نخست نیز می توان به راحتی به دفعات مختلف و دلخواه به تمامی بخش های کانادا بدون اعمال هیچ گونه محدودیت مسافرت کرد و قوانین فدرالی مانند سایر کشورها شامل مهاجران نمی شود و همچنین قوانین آموزشی در هر بخش تفاوت چندانی با دیگر بخش های این کشور ندارند.

مشخص است که مدرک دانشگاهی کانادا از اعتباری بین المللی برخوردار است و به این ترتیب شانس دست یابی به شغل و موقعیت حرفه ای مناسب تری را برای کسانی که این مدرک را دریافت می کنند، فراهم می کنند.

یکی از نگرانی های عمده کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، جدای مساله عدم پذیرش کشور مقصد، امکان تمدید این اقامت است. این مطلبی است که در جلسات مشاوره رایگانی که در موسسه برگزار می شوند به خوبی برای متقاضیان شفاف سازی می شود و آن ها می توانند با راهنمایی های مفید و دقیق مشاوران حقوقی این مجموعه بدون مواجه شدن با مشکل یا مانعی و به راحتی اقامت خود را در کشور مقصد تمدید کنند. در این میان کانادا از کشورهایی است که دریافت ویزای اقامت در آن نسبت به دیگر کشورها آسان تر است و به این ترتیب تمدید این مجوز نیز به مراتب با موانع کمتری مواجه است.

در پایان ذکر این نکته شایسته است که رویکرد مشتری مدارانه موسسه حقوقی دانش پژوهان راستین باعث شده است رضایت خاطر تمامی افرادی که در این چند سال به این مجموعه مراجعه کرده اند، فراهم شود و از طرفی محبوبیتی خاص در میان افرادی که برای انجام امور حقوقی، ادامه تحصیل در آمریکا، کانادا، انگلیس و دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارند و نیز افرادی که تمایل دارند با اطمینان خاطر در این کشورها سرمایه گذاری کنند و همچنین متقاضیان گذراندن دوره های تخصصی آموزش های حرفه ای از جمله خلبانی، آرایشی و سایر موارد را دارند، پیدا کند.

بدیهی است که هیچ مجموعه ای کامل نیست و نظرات سازنده و مفید شما عزیزان می تواند راهگشای ما در این مسیر باشد.

موسسه حقوقی دانش پژوهان راستین از تمامی کسانی که به این مجموعه اعتماد کرده اند و برای انجام امور حقوقی و مهاجرتی خود به گروه مراجعه کرده اند تشکر و قدردانی می کند.