ویزای استرالیا

ویزای استرالیا

ویزای استرالیا

استرالیا با تنوع فرهنگی و محیطی در نقاط مختلف آن بدون شک یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجران است و این مطلبی است که مشاوران حقوقی موسسه دانش پژوهان راستین همواره در نظر داشته اند. باید دانست که این کشور در سال های اخیر فرصت های دریافت اقامت خود را به نحو چشمگیری افزایش داده است و به این ترتیب بسیاری از افرادی که در گذشته امکان مهاجرت نداشته اند، با فرصت های جدید پیش آمده می توانند این امر را به تحقق برسانند.

در ابتدا بهتر است برخی از مواردی را که باعث می شوند این کشور در زمره بهترین مقاصد مهاجرتی باشد، مرور می کنیم:

1.محیط مناسب برای اشتغال:

استرالیا در چند سال اخیر گستره صدور ویزا برای افرادی را که در حوزه های مختلف حرفه ای تجربه و سابقه دارند، افزایش داده است. بسیاری از این مشاغل در زمره حرفه های بسیار عادی در ایران به شمار می آیند اما، در استرالیا مورد نیاز هستند و به این ترتیب مقامات این کشور به اجازه صدور ویزای استرالیا را برای این دسته از افراد چراغ سبز نشان داده اند.

خوب است بدانید که در سایت این موسسه همواره به روز رسانی انجام می گیرد و جهت اطلاع از فهرست مشاغلی که این کشور برای آن ها ویزا صادر می کند می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و از آخرین اخبار این حوزه مطلع شوید.

2.پیشرفت در امور مختلف زندگی:

مورد دیگری که باعث می شود بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند، استرالیا را در اولویت های خود قرار دهند آن است که این کشور در بخش های مختلف بسیار پیشرفته محسوب می شود. از جمله این بخش ها می توان به آموزش و پرورش و دانشگاه ها، پزشکی و بیمه درمانی، فرهنگ مهاجرت پذیری و علوم ارتباطات اشاره کرد.

3.امنیت بالای زندگی:

مساله ای که در بیشتر موارد باعث نگرانی افراد می شود این است که به دلیل تغییر بسیار زیاد محیط زندگی، درباره امنیت خود نگران می شوند. این امر بسیار طبیعی است. اما باید بدانید که مطابق آمارهای منتشر شده سایت های معتبر جهانی، استرالیا یکی از امن ترین کشورهای جهان محسوب می شود و آمار امور غیرقانونی در آن به شدت پایین است. این امر زمانی مورد توجه قرار می گیرد که بدانید حتی شمار خلاف های رانندگی نیز در این کشور بسیار ناچیز است و مردم آن خود را مقید به انجام قوانین می دانند. با دانستن این مطالب می توانید این حس را پیدا کنید که به کشوری می روید که از امنیت بسیار عالی و قابل قبولی برخوردار است و به این ترتیب می توانید ویزای استرالیا را با اطمینان خاطر بیشتری دریافت کنید.

4.مرکز گردش و توریستی جهانی بودن:

این امر بر همگان روشن است که این کشور در زمره گروهی قرار دارد که توریست ها برای گذراندن زمان فراغت و تفریح خود از سر تا سر جهان به این مکان ها مراجعه می کنند و همواره محل برگزاری بزرگ ترین کنسرت ها و نمایش های مختلف جهانی بوده است. از جمله شهرهای آن می توان به سیدنی اشاره کرد که کمتر کسی است که با ویژگی های این شهر و جاذبه های تویستی آن آشنا نباشد. تمامی این امور باعث می شوند که استرالیا به عنوان یکی از قطب های گردشگری در جهان محسوب شود.

5.سرمایه گذاری در اقتصاد به روز و پر رونق:

ارتباط بین المللی در حوزه اقتصاد، قطب توریستی و گردشگری، قوانین شفاف بخش های اداری وزارت بازرگانی، امنیت بالای اقتصادی و سود دهی بالا و بسیاری دیگر از موارد باعث می شوند سرمایه گذاری در این کشور با رشد چشمگیری صورت بگیرد و سوددهی سرمایه ها به بالاترین میزان خود در سال های اخیر برسد. سرمایه گذاری خود به عنوان روشی برای دریافت ویزای استرالیا محسوب می شود که در بخش های دیگر سایت موسسه می توانید به راحتی به آن دست پیدا کنید و از اطلاعات درج شده در آن بهره مند شوید.

در ادامه درباره ویزای دانشجویی استرالیا و ویزای توریستی استرالیا به صورت مختصر مطالبی را ارائه می دهیم. عزیزانی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر دارند می توانند به بخش های دیگر این سایت مراجعه کنند یا با مراجعه به دفتر موسسه دانش پژوهان راستین از مشاوره رایگان مشاوران حقوقی این مجموعه بهره مند شوند. ذکر این نکته لازم است که جلسات مشاوره رایگان در دفتر را می توانید با هماهنگی قبلی از طریق شماره های درج شده در بخش «ارتباط با ما» درخواست نمایید و به این ترتیب تمامی ابهامات احتمالی خود را قبل از هر اقدامی برطرف نمایید.

 ویزای دانشجویی استرالیا و ویزای توریستی استرالیا:

به صورت کلی باید گفت که برای دریافت این ویزا باید حدود چند ماه جلوتر (بین چهار الی شش ماه) اقدام نمایید و به این ترتیب می توانید ویزای شش ماهه را دریافت نمایید.

موسسه راستین با کادری متشکل از متخصص های حقوقی که از سال 2012 به صورت گروهی به این امر مشغول بوده اند، با ثبت صدها پرونده موفق در این زمینه کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته اند و در این مسیر به تمامی راه های قانونی که باعث تسهیل در دریافت ویزای مورد نظر می شود، احاطه کامل دارند.

باید توجه داشت که شماری از مسائل منطقه ای باعث شده اند قوانین استرالیا در قبال صدور ویزا دستخوش تغییراتی ناگهانی و شدید شود و این امری است که متخصصان این موسسه همواره به آن توجه کامل داشته اند. از جمله مواردی که بر قوانین مهاجرتی این کشور تاثیر بزرگی داشته است، مساله پناهندگان سوری و عراقی و شماری از کشورهای آفریقایی به کشورهای اروپایی است که خود به معضل بزرگی برای اروپا منجر و تا حدود بسیاری باعث توقف روند پذیرش مهاجران قانونی نیز شده است. در این میان، احاطه کامل بر قوانین، پیگیری مستمر تغییرات و تلاش فراوان متخصصان باعث شده است که تاکنون هیچ پرونده ای در این موسسه بدون پاسخ نماند و تمامی موارد با موفقیت به پایان برسند.

همانطور که در بالا ذکر شد، در خلال جلسات رایگان در دفتر موسسه می توانید تمامی مواردی را که دستکم تا آن روز در حوزه قوانین مهاجرتی این کشور در جریان هستند پرسش نمایید و اطمینان داشته باشید که پاسخ های دریافتی از طرف متخصصان مجموعه راهگشای تمامی ابهامات و مشکلات شما در این زمینه خواهد بود.

مورد دیگری که قبل از سفر به کشورهای دیگر باید در نظر داشت، سطح زبان است. به این ترتیب که بسیاری از کشورها از متقاضیان می خواهند تا در آزمون های یکی از مدارک معتبر بین المللی شرکت کنند و قبل از ورود به کشور مورد نظر خود آن را آماده داشته باشند.

خبر خوب برای متقاضیان ویزا و اقامت این است که موسسه دانش پژوهان راستین در این زمینه نیز پیشرو بوده است و با در اختیار داشتن اساتید متولد انگلستان و نیز اساتید مجرب دارای مدارک بین المللی از جمله آیلتس (IELTS) و تافل (TOEFL) می توانند شما را در این مسیر یاری کنند و با راهکارهای خود باعث شوند با اطمینان خاطر بیشتری در این مسیر گام بردارید و بتوانید با نمره ای عالی این مدارک را کسب کنید.

بدیهی است که در اختیار داشتن نمره عالی در این مدارک بین المللی زبان باعث می شوند ویزای استرالیا و دیگر کشورها را به سهولت دریافت کنید و از طرفی در صورت اقامت در یکی از کشورهای اروپایی یا آمریکا یا کانادا با فرصت های شغلی بسیار بیشتر و مناسب تری رو به رو شوید و به این ترتیب بتوانید آینده ای روشن تر و بهتر برای خود بسازید.

نکته دیگری که شایان ذکر است این است که محوریت کلاس های زبان در این موسسه بر مکالمه و تقویت فن گفت و گو استوار است که این مورد به تنهایی می تواند در راستای پیگیری افراد متقاضی برای اقامت بسیار مفید واقع شود.

به صورت جمعبندی باید این گونه گفت که عزیزان می توانند با مراجعه حضوری از جلسه رایگان مشاوره برخوردار شوند و تمامی پرسش های احتمالی خود را از متخصصان حقوقی این موسسه انجام دهند و اطلاعاتی جامع وکامل درباره روند عملکرد دریافت ویزای استرالیا در بخش های مختلف از جمله ویزای دانشجویی و ویزای توریستی دریافت کنند و همچنین می توانند از خدمات آموزش زبان انگلیسی نیز در این مجموعه بهره مند شوند.

در پایان، مدیران موسسه دانش پژوهان راستین از تمامی کسانی که از سال های گذشته تاکنون به این مجموعه اعتماد کرده اند و  در بخش های مختلف از جمله ویزای مولتیپل کانادا، اقامت کانادا، ویزای انگلیس، اقامت انگلیس، ویزاهای دانشجویی و نیز اقامت اروپا درخواستداده اند و با توجه به نتایج موفق و رضایت بخشی که دریافت کرده اند، ما رو به دوستان و آشنایان خود معرفی نموده اند، کمال تشکر و قدردانی را دارند.

بدیهی است که هیچ مجموعه ای کامل نیست و این موسسه حقوقی نیز در تمامی مراحل همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان گرامی است.