اروپا

اروپا

اخذ اقامت و سرمایه گذاری در اروپا در کوتاه ترین زمان

اخذ اقامت را می توان از راه های گوناگونی انجام داد.در این میان، یکی از بهترین راه های اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت می باشد.

در این میان، متخصصان موسسه دانش پژوهان راستین اسلواکی را به عنوان بهترین گزینه به شما معرفی می کنند. متقاضیان اخذ اقامت اروپا می توانند با ثبت شرکت در کشور اسلواکی بدون نیاز به سرمایه گذاری امکان دریافت اقامت دائم اروپا را به دست آورند.

بنا بر نظر مشاوران حقوقی این موسسه، می توان به صورت خلاصه درباره دلیل این انتخاب توضیح داد:

در حال حاضر کشور اسلواکی بهترین و سریع ترین راه اخذ اقامت اروپا را برای متقاضیان به وجود آورده است. کشور اسلواکی در اتحادیه اروپا قرار دارد و جز کشورهای شنگن می باشد. این کشور در اروپای مرکزی قرار دارد و پایتخت آن براتیسلاوا می باشد. براتیسلاوا با وین پایتخت اتریش حدود ۳۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد و با پراگ پایتخت کشور چک حدودا چهار ساعت فاصله دارد. نزدیکی کشور اسلواکی با سایر کشورهای اروپایی و مرکزیت آن در اروپا شرایط خوبی را برای کسانی که می خواهند در این کشور ثبت شرکت نمایند و کاری راه اندازی کنند بسیار مناسب می باشد. کشور اسلواکی بر طبق آمار ارائه شده از طرف بانک جهانی بیستمین کشور دنیا از لحاظ تجارت و کسب و کار می باشد. متقاضیان با ثبت شرکت در کشور اسلواکی به راحتی می توانند کارت اقامت این کشور را دریافت نمایند و بعد از مدت پنج سال از تمدید این کارت، امکان دریافت پاسپورت این کشور را به دست می آورند.

 به عبارت دیگر می توان گفت که این کشور در زمره بهترین گزینه های موجود برای اخذ اقامت و سرمایه گذاری در اروپا قرار دارد. در ادامه، به برخی از این مزیت ها اشاره می کنیم.

مزایای ثبت شرکت و اقامت کشور اسلواکی:

۱).بدون ویزا به تمامی کشورهای اروپایی حوزه شینگن سفر نمایید.

۲).با اقامت کشوراسلواکی می توانید با تسهیلات ویژه شهروندان اتحادیه اروپا به راحتی به بیش از ۱۴۰ کشور جهان از جمله انگلیس ،آمریکا و کانادا مسافرت نمائید.

۳).می توانید به راحتی در بانکهای اروپا و سراسر دنیا افتتاح حساب نمایید.

۴).امکان بهره مندی از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا.

۵).می توانید از امکانات رایگان درمانی و رفاهی در اتحادیه اروپا استفاده نمایید.

۶).می توانید در کشورهای مختلف اروپایی نسبت به خرید ملک و اجاره املاک اقدام نمایید.

۷).با اخذ کارت اقامت اروپا از کشور اسلواکی امکان اخذ وام های مختلف از بانکهای اروپا (وام خودرو، مسکن و کارت های اعتباری و …) را خواهید داشت.

۸).با اقامت در اسلواکی  فرصت تجارت با تمام جهان را خواهید داشت.

۹).با اقامت اروپا امکان اخذ آسان ویزای ایالات متحده را دارید.

۱۰).با اقامت کشور اسلواکی مقیم اتحادیه اروپا محسوب می شوید و میتوانید آزادانه هرکجای اروپا اقامت داشته باشید.

۱۱).محدودیت های سنی برای کسب اقامت مطرح نمی باشد.

۱۲).با این اقامت می توانید در طی چند سال پاسپورت دوم خود را دریافت نمایید.

متخصصان موسسه حقوقی دانش پژوهان راستین برای کسانی که برای نخستین بار است که برای اخذ اقامت اروپا اقدام می کنند، تمامی مراحل را به روشنی توضیح می دهند. این توضیحات معمولا در جلسات مشاوره رایگان مطرح می شوند که در زیر، به برخی از نکات آن ها اشاره شده است.

 

مراحل اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت:

الف).انجام امور ثبت شرکت در اسلواکی

ب).دریافت نامه های مربوط به ثبت شرکت و ارائه دعوتنامه از اسلواکی جهت سفر اولیه به اسلواکی

پ).کارهای نهایی ثبت در اسلواکی با حضور خود متقاضی

ت).دریافت کارت اقامت یکساله از کشور اسلواکی

ث).انجام معاینات پزشکی در اسلواکی

اخذ اقامت و سرمایه گذاری در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا نیاز به مدارکی دارد که در زیر به صورت خلاصه به آن ها اشاره شده است. بدیهی است که هر فرد بنا بر زمینه کاری ومالی خود، ویژگی های حرفه ای خود را دارد که در ارائه مدارک تاثیر می گذارند و به این ترتیب مهم است که فرد پیش از اقدام برای اخذ اقامت یا سرمایه گذاری در اروپا با یک متخصص مشورت کند.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در اسلواکی:

۱).مدارک هویتی شخص متقاضی

۲).عدم سوء پیشینه متقاضی

۳).گواهی حساب بانکی در ایران

۴).مدارک هویتی همراهان 

وکلا و متخصصان موسسه دانش پژوهان راستین همواره در تلاش هستند تا بهترین خدمات را در هر مرحله از روند دریافت اقامت در اروپا برای متقاضی انجام دهند. در بخش زیر، به شماری از خدمات و راهنمایی هایی که مشاوران حقوقی برای متقاضیان انجام می دهند، اشاره شده است که توصیه می گردد به دقت مطالعه شوند.

خدمات موسسه: 

1).بررسی کامل مدارک متقاضی

2).مشاوره اولیه در مورد نحوه ثبت شرکت و زمینه فعالیت آن

3).انجام تمامی مراحل ثبت شرکت در اسلواکی

4).باز کردن حساب بانکی 

5).دریافت دعوتنامه از اسلواکی بنام شخص جهت سفر اولیه به اسلواکی 

6).استقبال در فرودگاه در اسلواکی و کارهای مربوط به اقامت اولیه

7).انجام تمامی امور نهایی ثبت شرکت در اسلواکی با حضور متقاضی

8).دریافت کارت اقامت اسلواکی

9).همراهی جهت انجام تمامی امور اداری در اسلواکی

10).راهنمایی جهت سرمایه گذاری در کشور اسلواکی

11).راهنمایی جهت پیدا کردن خانه و محل سکونت در اسلواکی

12).کارهای مربوط به تائیدیه مدارک تحصیلی و کاری افراد در اسلواکی

 

13).آموزش کامل کارهای حسابداری و حسابرسی

14).انجام امور مربوط به ثبت نام فرزندان در مدارس یا دانشگاه های اسلواکی یا سایر کشورهای اروپایی

15).کارهای خرید یا اجاره مسکن در اسلواکی

16).کارهای خرید یا اجاره ماشین در اسلواکی

17).راهنمایی جهت دریافت گواهینامه اسلواکی

18).و سایر خدمات مربوط به اقامت

از دیگر خدماتی که این موسسه به متقاضیان ارائه می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

الف). ارائه خدمات ویزای کوتاه مدت و بلند مدت:

عزیزانی که تمایل دارند سفرهای کوتاه مدت یا بلند مدتی به نقاط مختلف جهان داشته باشند، می توانند به این موسسه مراجعه و در کوتاه ترین زمان ممکن، ویزای خود را اخذ نمایند.

ب).اخذ ویزای پنج ساله مالتیپل کانادا:

کسانی که تمایل دارند به کانادا سفرهای متعدد داشته باشند، می توانند از خدمات ویژه این موسسه بهره مند شوند. موسسه دانش پژوهان راستین تاکنون صدها پرونده موفق در این زمینه داشته است و امید است این روند با موفقیت همچنان ادامه یابد.

پ).اخذ اقامت کانادا:

متخصصان این مجموعه حقوقی سریع ترین و بهترین راه را جهت اخذ اقامت این کشور به شما ارائه می کنند. تمامی کسانی که به این موسسه اعتماد کرده اند، رضایتمندی کامل خود را اعلام داشته اند و این موارد در بروشورهای تبلیغاتی موسسه به همراه تصویر این عزیزان چاپ شده است.

ت).اخذ اقامت و سرمایه گذاری در انگلستان:

مشاوران موسسه دانش پژوهان راستین از تجربه زندگی طولانی در بریتانیا برخوردار هستند و به این ترتیب می توانند به سرعت شما را با فضای اقتصادی این کشور آشنا سازند و موقعیت های تجاری مختلف را که برای شما سودآور خواهند بود، معرفی نمایند. بدیهی است که در جلسات مشاوره رایگان با این موسسه، می توانید تمام پرسش های خود را در این زمینه مطرح نمایید.

ث).ادامه تحصیل در انگلستان:

کسانی که علاقه دارند در بهترین مدارس و دانشگاه های جهان به تحصیل بپردازند، می توانند این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایند. مشاوران حقوقی این موسسه که خود دارای مدارک ارشد دانشگاهی از بهترین مراکز علمی انگلستان هستند، بیشترین کمک و راهنمایی ممکن را در این زمینه به شما ارائه خواهند کرد.

ج).ارائه جلسه مشاوره رایگان:

در صورتی که برای هر بخش از موارد حقوقی، ویزا، سرمایه گذاری، تحصیل و غیره نیاز به مشاوره داشتید می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید و زمان جلسه مشاوره رایگان خود را تعیین نمایید. بدیهی است که در این جلسات می توانید بهترین راهنمایی ممکن را دریافت نمایید و هرگونه ابهام و پرسش را از متخصصان این موسسه انجام دهید و بهترین پاسخ های ممکن را دریافت کنید.

چ).برگزاری دوره های فشرده زبان جهت دریافت آیلتس(IELTS):

در صورتی که تمایل دارید به مدرک بین المللی زبان آیلتس دست پیدا کنید، می توانید از کلاس های ویژه و فشرده موسسه دانش پژوهان راستین بهره مند شوید.

اساتید غیر ایرانی این موسسه می توانند مسیر دست یابی به این مدرک و سطح زبان را برای شما به مراتب آسان تر کنند.

در پایان، بنیانگذاران موسسه دانش پژوهان راستین از تمامی کسانی که این موسسه را به عنوان مرکز حقوقی مورد اعتماد پذیرفته اند، کمال تشکر و قدردانی را دارند و امید است که محبوبیت این موسسه را با معرفی خدمات ویژه این مجموعه حقوقی به دوستان و آشنایان خود دوچندان نمایند.