ادامه تحصیل در کانادا

ادامه تحصیل در کانادا

ادامه تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه های کانادا

موسسه دانش پژوهان راستین با کادری مجرب و تحصیل کرده در کشورهای مختلف از جمله انگلستان وکانادا، بهترین خدمات را در زمینه های مختلف حقوقی از جمله ویزا، مهاجرت و ادامه تحصیل ارائه می دهد. بدیهی است دریافت مشاوره از کسانی که خود دوره ای طولانی را در کشور دلخواه شما گذرانده اند، می تواند بهترین راهنما در این مسیر باشد. در این بخش می خواهیم درباره کانادا و ادامه تحصیل در این کشور اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. بدیهی است که تمامی اطلاعات را نمی توان در یک بخش گنجاند و برای تطبیق شرایط خود با کشور مورد نظر باید با مشاور معتمد صحبت کنید و این در حالی است که سالها تجربه  تحصیل در کانادا و ارائه خدمات پذیرش تحصیلی در این کشور  از خدمات موسسه ما می باشد.

اطلاعات کلی درباره کانادا و سطح مدارس و دانشگاه های این کشور:

کانادا مقصد و هدف نهایی بسیاری دانشجویان برای تحصیل و زندگی است و اعتبار دانشگاه های کانادا بر همگان اثبات شده است. دانشگاه های این کشور اغلب دولتی هستند و این در حالی است که هزاران دانشگاه و کالج در کانادا وجود دارد. از طرفی تنوع رشته های تحصیلی نیز بی شمار است و همین عامل، قدرت انتخاب را برای دانشجویان افزایش می دهد. بنابراین انتظار می رود که برای هر دانشجو با هر وضعیت تحصیلی خاص امکان یافتن دانشگاهی وجود داشته باشد. به این ترتیب در صورتی که برای ادامه تحصیل بخواهید رشته خود را تغییر دهید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.

در کشور کانادا سیستم آموزشی به صورت فدرال نمی باشد و هر ایالت سیستم خاص خود را دارد که تفاوت کمی با یکدیگر دارند.

دانشگاههای کانادا شهرت جهانی دارند و از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا برای آموزش استفاده می کنند. مدارکی که به فارغ التحصیلان اعطا می نمایند در تمام نقاط دنیا از اعتبار ویژه ای برخوردار است و مورد تائید کارفرمایان سراسر دنیا می باشند. دانشگاههای کانادا طیف وسیعی از رشته های تحصیلی در تمامی مقاطع ارائه می دهند. اگر می خواهید درمقطع تحصیلات تکمیلی ادامه تحصیل دهید، کانادا بهترین گزینه برای شما است.

کانادا بالاترین میزان درآمد سرانه در مقایسه با کشورهای دیگر را در آموزش و پرورش کسب کرده است. کیفیت آموزش و پرورش قطعا خوب است و این موضوع را می توان از سطح رقابت برای ورود به  دانشگاه های کانادا متوجه شد. دانشگاه های کانادا به طور فزاینده ای بابت پیشرفت در آموزش، تحقیق، خصوصا در زمینه های فناوری اطلاعات، کسب و کار، علوم بهداشت و درمان، حقوق، کشاورزی و مطالعات اقیانوس شهرت پیدا کرده است. اکثر دانشگاه ها دارای هیات علمی با رتبه های علمی برتر و تجربه تحقیقات گسترده ای، به دانش آموزان برای دسترسی بهتر به تحصیل در سطح جهانی کمک می کند.

با این اطلاعات اولیه می توانید درک کنید که به دلایل زیر، موسسه راستین بیشترین تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات در زمینه ادامه تحصیل در کانادا را انجام داده است:

1).بالا بودن سطح کیفی آموزش: زمانی که شما وارد این کشور می شوید، از تفاوت سطح تحصیلی مدارس، دانشکده ها و دانشگاه های آن با دیگر کشورها متعجب می شوید. استفاده از کادر علمی برتر، جدیدترین وسایل آموزشی، تنوع بسیار رشته های ارائه شده در دانشکده ها و دانشگاه ها، شفافیت مراحل و مقاطع  تحصیلی و بسیاری دیگر از عوامل باعث شده اند که برترین فارغ التحصیلان در سطح بین المللی از دانشگاه های این کشور باشند و البته شماری از این فارغ التحصیلان هم اکنون با موسسه راستین همکاری می کنند.

2).یکپارچه بودن روند آموزشی: زمانی که یک فرد وارد یکی از مدارس یا دانشگاه های کانادا می شود، اگر به هر دلیلی مجبور به تغییر آن مدرسه یا دانشگاه شود، در مرکز آموزشی جدید هیچگونه تغییری را احساس نخواهد کرد. این مساله مهمترین موضوع برای کسانی است که به تازگی وارد این کشور شده اند و خود یا فرزندان آن ها بلافاصله وارد مراکز آموزشی می شوند. شرایط زندگی یا شغلی اغلب باعث تغییر محل زندگی آن ها در چند سال نخست مهاجرت می شود و این امر والدین یا دانشجوها را تا حدودی نگران می کند. مسئولان آموزشی در این کشور تلاش کرده اند که ادامه تحصیل در کانادا به بالاترین سطح یکنواختی در تمام نقاط آن برسد و به این ترتیب فرد با تغییر مرکز آموزشی خود، با مشکلی مواجه نگردد.

3).اعتبار بین المللی: دانشگاه های این کشور به دلیل سطح بالای آموزشی و به روزرسانی روش ها و وسایل مورد استفاده خود از اعتباری بین المللی برخوردار هستند که این اعتبار روزافزون شده است. به این ترتیب برگزاری همایش های علمی و مختلف جهانی اکثرا در این کشور برگزار می شوند و کسانی که برای ادامه تحصیل در کانادا به این کشور مهاجرت کرده اند، همواره از این همایش ها و اعتبار جهانی می توانند استفاده کنند. متخصصان موسسه راستین نیز با تجربه طولانی خود در معرفی این مراکز به شما کمک شایانی خواهند کرد.

4).ارتباط با شرکت های بزرگ جهانی و آینده شغلی درخشان: زمانی که شما در بهترین دانشگاه های جهان تحصیل کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که مدرک شما در سطح بین المللی مورد پذیرش قرار می گیرد و سپس می توانید آینده شغلی خوبی را برای خود متصور شوید. از طرفی شرکت های بزرگ تجاری و صنعتی همواره با دانشگاه های معتبر در ارتباط هستند و نیروهای کاری خود را از این مراکز علمی جذب می کنند. توجه داشته باشید که مشاوره با متخصصان موسسه راستین می تواند شما را در یافتن بهترین گزینه مناسب با رشته و علاقه تان یاری کند. باز هم تاکید می کنیم که متخصصان این موسسه، در کشورهای مختلف تحصیل کرده اند و تجربه طولانی از مراکز آموزشی مختلف در کشورهای دیگر را دارا هستند.

در صورتی که تمایل دارید ادامه تحصیل در کانادا را انجام دهید، می توانید با رجوع به بخش «تماس با ما» در همین سایت، شماره های تلفن دفتر موسسه راستین را پیدا کنید و به صورت تلفنی اطلاعات اولیه را دریافت نمایید. سپس، برای جلسه مشاوره رایگان می توانید زمان مناسب را تعیین نمایید و به صورت حضوری تمام پرسش ها و ابهامات خود را از متخصصان موسسه انجام دهید.

از دیگر مزایای مراجعه به این موسسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1).دریافت اطلاعات جامع و شفاف: در جلسه مشاوره رایگان شما می توانید تمام پرسش های خود را از متخصص انجام دهید. مشاوران حقوقی این موسسه تمامی مسائل را با شفافیت کامل برای شما توضیح خواهند داد و پر واضح است که هر چه شما آگاه تر باشید، راحت تر می توانید درباره ادامه تحصیل در خارج تصمیم بگیرید.

2).شرکت در دوره های فشرده زبان و مدرک آیلتس(IELTS): در صورتی که تصمیم دارید زبان را از پایه و در مدت کوتاهی یاد بگیرید یا انگلیسی خود را تقویت کنید یا برای ورود به دانشگاه موردنظر خود نیاز به نمره مناسب در مدرک آیلتس (IELTS) دارید، می توانید در دوره های فشرده موسسه راستین نیز شرکت کنید و با بهره مندی از کلاس هایی با اساتید غیر ایرانی، با سرعت وکیفیتی بالاتر به این هدف دست پیدا کنید. همچنین در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید کلاس های زبان را در ایران ادامه دهید، می توانید از متخصصان موسسه درخواست کنید به شما برای ادامه این اقدام در کشور موردنظر شما راهنمایی های لازم را انجام دهند.

3).برخورداری از حمایت مستمر وکلای موسسه در کشور مقصد: یکی از مسائلی که باعث می شود موسسه دانش پژوهان راستین از سایر مجموعه ها متمایز باشد آن است که وکلای این موسسه در تمامی مراحل از شما حمایت می کنند و حتی در کشور مقصد نیز شما می توانید از راهنمایی مستقیم آن ها بهره مند شوید.

4).سرعت و دقت عمل بالا: تمامی عزیزانی که به موسسه راستین مراجعه کرده اند، در درجه نخست از سرعت عمل و دقت بالای متخصصان این مجموعه حقوقی تعریف و تمجید کرده اند. در بسیاری از پرونده ها، فرد حتی زودتر از موعد مقرر به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کرده است و در تمامی پرونده ها نیز، نتیجه بسیار رضایتبخش بوده است.

در اینجا خوب است که تاکید کنیم که شرایط هر فرد با دیگر افراد متفاوت است و همین تفاوت ها باعث تغییر در گزینه های انتخابی می شوند. تمامی کسانی که به هر دلیلی تصمیم به خروج از کشور را دارند باید حتما با مشاور حقوقی مجرب صحبت کنند. همانطور که در بالا ذکر شد، متخصصان موسسه راستین خود در کشورهای مختلف زندگی و تحصیل کرده اند و به این ترتیب می توانند شما را با ریزترین مسائل ادامه تحصیل و زندگی در این کشورها آشنا سازند.

شایان ذکر است موسسه دانش پژوهان راستین، علاوه بر انجام امور مربوط به ادامه تحصیل در کانادا، خدمات زیر را با کیفیتی بالا ارائه می کند:

1).ادامه تحصیل در انگلستان

2).ادامه تحصیل در اروپا

3).اخذ اقامت کانادا

4).ویزای مالتیپل پنج ساله کانادا

5).اخذ اقامت اروپا

6).ویزای شنگن

7).دوره های تخصصی در کشورهای مختلف(آرایشی، خلبانی و ...)

بنیانگذاران موسسه دانش پژوهان راستین در پایان از تمامی عزیزانی که به این مجموعه حقوقی اجازه داده اند در بزرگ ترین تصمیم زندگی شان شریک باشند، کمال قدردانی و سپاسگذاری را دارند و امیدوار هستند بتوانند همچنان خدمات خود را همچون گذشته با بالاترین کیفیت و دقت ارائه دهند.