درباره ما

درباره ما

معرفی موسسه راستین و شرح عملکرد

موسسه حقوقی راستین با بهرمندی از حرفه ای ترین و مجرب ترین کادر حقوقی مهاجرتی بین المللی  یکی از بهترین و خوش سابقه ترین موسسات مهاجرتی بین المللی در ایران می باشد. این موسسه از سال ۲۰۱۲ فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی، آمریکایی و انگلیس با بهرمندی از کادر مجرب  خود موفق به ثبت صد ها پرونده موفق در کارنامه ی خود گشته است.

موسسه راستین همواره در تلاش بوده است که بهترین راه و مشاوره را مطابق سلیقه  شما و برای شما در نظر گرفته و با تمام دقت و در سریع ترین زمان ممکن پروسه قانونی شما را به سرانجام برساند و در کلیه مراحل شما را در جریان وضعیت پرونده تان قرار دهد .

برخورداری از تیمی دقیق، کار آمد، و متخصص و اشراف کامل به قوانین و مقررات مهاجرتی کشور های مختلف و به روز بودن از عوامل موفقیت این موسسه در سال های اخیر بوده است .

موسسه راستین با  برخورداری از شبکه گسترده نیروهای متخصص با رویکردی مشتری مدارانه، می کوشد تا از طریق ارائه مطلوب و انواع خدمات مهاجرتی اعم از خدمات حقوقی، مشاوره های  اقتصادی، تجارت بین الملل، آموزش، پژوهش، مهاجرت  و سرمایه گذاری و ......رضایت مشتریان خود را تامین نماید. بنیانگذاران این موسسه از دانش زیادی در زمینه سرمایه گذاری و اقامت در کشورهای مختلف برخوردار هستند و این دانش و تجربه این امکان را برای ایشان فراهم  می آورد تا مشتریان خود را بهتر درک کنند.

در ادامه به برخی از خدمات فراوانی که این مجموعه حقوقی برای شما عزیزان فراهم می سازد، اشاره مختصری می کنیم.

شما همواره می توانید با مراجعه به بخش «تماس با ما» در این سایت، با مشاوران حقوقی ما ارتباط مستقیم برقرار کنید و برای تعیین جلسه مشاوره رایگان، زمان مورد نظر خود را هماهنگ نمایید.

1).ادامه تحصیل در خارج از کشور:

در صورتی که شما یا فرزندانتان تمایل دارید برای ادامه تحصیل از ایران خارج شوید، می توانید از خدمات این مجموعه حقوقی بیشترین بهره را ببرید.

یکی از دلایلی که این موسسه نسبت به دیگر مجموعه های مشابه برتری قابل توجهی دارد آن است که متخصصان آن، خود تحصیل کرده کشورهای خارجی هستند و به این ترتیب شما با مراجعه حضوری و مشورت با آن ها، با جزئی ترین مطالب درباره نحوه ثبت نام، مدارک لازم و روند انجام آن در زمان مناسب آگاهی کاملی دریافت می کنید.

نکته دیگری که در این زمینه قابل توجه است به روز بودن اطلاعات متخصصان این مجموعه از سطح و کیفیت آموزشی مدارس و دانشگاه های کشورهای مختلف است. به عبارت دیگر، شما در هر زمان که مراجعه نمایید، با تازه ترین اطلاعات درباره کیفیت آموزش و روش های جدید تدریس در مدارس و دانشگاه های کشورهای مختلف و به ویژه انگلستان آگاه و آشنا می شوید و به این ترتیب می توانید با راهنمایی این متخصصان، بهترین گزینه مناسب را برای خود در نظر بگیرید.

بدیهی است که علایق و خصوصیات و سابقه آموزشی هر فرد منحصر به فرد است و به این ترتیب هر شخص باید حتما با مشاوره متخصص مجرب دست به امور حقوقی بزند و انجام یک مسیر در بسیاری از موارد ممکن است برای دیگر افراد نتیجه مطلوب را در بر نداشته باشد.

به عبارت دیگر، شما با توجه به سابقه تحصیلی و آموزشی و به ویژه با توجه به سابقه کاری در صورت وجود و با راهنمایی کامل متخصصان موسسه می توانید مدرسه یا دانشگاهی را انتخاب نمایید که در حالت عادی و با مشاوره های ناقص افراد بی تجربه هیچ گاه به این گزینه ها نمی رسیدید! کوتاه ترین و مناسب ترین راه همواره مشاوره با متخصص باتجربه است.

2).اخذ اقامت و سرمایه گذاری:

برای افرادی که نیاز به دریافت ویزای فوری دارند یا تمایل دارند کسب و کار خود را در کشورهای دیگر گسترش دهند، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری بهترین گزینه موجود است. مشاوران موسسه راستین با انجام صدها پرونده موفق در این زمینه، می توانند راهنمایی کاملی به شما ارائه دهند تا علاوه بر دریافت اقامت در کشور موردنظر خود، بتوانید تجارت خود را با سوددهی قابل توجهی گسترش دهید و از آن به عنوان سرمایه گذاری آینده خود بهره مند شوید. بدیهی است که سرمایه گذاری در کشورهای دیگر نیاز به تجربه خاص در انجام قرارداد تجاری، اطلاعات گسترده و به روز و از همه مهم تر، استعداد در یافتن زمینه کاری مناسب برای فرد دارد و این موارد را در نخستین برخورد با متخصصان موسسه راستین به راحتی تشخیص خواهید داد.

باز هم نیاز است تاکید کنیم که زمینه کاری و روش تجارت و سابقه هر فرد به ویژه در این نوع دریافا اقامت بسیار متفاوت است و مشاور حقوقی تشخیص می دهد که چه روشی یا کدام زمینه کاری برای فرد مناسب است و گزینه های مناسب را که موفق تر به نظر می رسند در اختیار فرد قرار می دهد. از طرفی، بسیار مهم است که فرد در تمامی انجام روند اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری با متخصص هماهنگ باشد و راهنمایی های وی را با دقت هر چه تمام تر انجام دهد.

3).خدمات ویزای کوتاه مدت وبلند مدت:

افرادی که برای دیدارهای کوتاه مدت یا برای انجام امور حقوقی یا تجاری نیاز به ورود به کشورهای دیگر را دارند یا ممکن است بنا بر شرایط شخصی نیاز به اقامت دوره ای در یک کشور خاص را داشته باشند می توانند از خدمات گسترده موسسه راستین بهره مند شوند. متخصصان این مجموعه حقوقی با تجربه ای بی نظیر در این زمینه، ویزای موردنظر شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین دقت فراهم می کنند.

در میان خدمات ارائه ویزا، می توان به اخذ ویزای مالتیپل پنج ساله کانادا اشاره کرد که به دلایل مختلف از جمله مدت طولانی اعتبار آن و نیز هزینه بسیار مناسبی که موسسه راستین در ازای اخذ این ویزا برای عزیزان فراهم می سازد، با استقبال بی نظیری مواجه شده است.

همچنین به دلیل آن که متخصصان این مجموعه حقوقی خود در شماری از کشورها از جمله انگلستان تحصیل و زندگی کرده اند، بالاترین سطح اطلاعات را در این زمینه دارند و به این ترتیب می توانند اخذ ویزای انگلستان را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما فراهم کنند.

4).دوره های ویژه آموزشی:

در صورتی که نیاز به دریافت مدرک آموزشی خاصی (آرایشگری، طراحی و فشن، خلبانی و ...) دارید، با نخستین تماس و حضور در جلسه مشاوره رایگان می توانید اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت کنید. آن چه که بسیار مهم است آن است که موسسه دانش پژوهان راستین در بسیاری از موارد خدماتی و آموزشی تجربه بی نظیری دارد و به این ترتیب بالاترین سطح ممکن از خدمات را در این زمینه به عزیزان ارائه می دهد.

در ادامه، به برخی دیگر از دلایلی که می تواند وجه تمایز خدمات حقوقی موسسه راستین را از سایر مجموعه های مشابه مشخص سازد، اشاره کرده ایم:

الف).تضمینی بودن قرارداد:

یکی از مسائلی که بنیانگذاران این مجموعه حقوقی همواره بر آن تاکید داشته اند، تضمینی بودن قرارداد است. به عبارت دیگر، زمانی که شما به این موسسه اعتماد و انجام امور را به آن واگذار می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که با قطعیت بالایی نتیجه مطلوب شما به دست خواهد آمد. در صورتی که به هر دلیل غیر منتسب به موسسه، شخص از دریافت دعوتنامه موردنظر محروم شود، موسسه تضمین می کند که می توانید بیشتر اصل پرداختی خود را بازپس بگیرید.

ب).برخورداری از راهنمایی و پشتیبانی وکلای موسسه در کشور موردنظر:

بسیاری از موسسات حقوقی ممکن است بتوانند شما را در زمینه مورد نظر کمک کنند اما، شمار این مجموعه های حقوقی که با وکلای فارسی زبان خود پشتیبانی لازم را در کشور موردنظر ارائه کنند بسیار اندک است. موسسه راستین این مزیت بسیار متمایز را دارد که در هر کشوری که شما تمایل به اخذ ویزا، اخذ اقامت، ادامه تحصیل یا هرگونه امور حقوقی دیگر را داشته باشید، با وکلای فارسی زبان شما را همراهی می کند و تا زمانی که روند کار به سرانجام برسد از این حمایت برخوردار خواهید بود.

پ).جلسه مشاوره رایگان:

همانطور که در بخش های گذشته اشاره شد، با مراجعه به بخش «تماس با ما» می توانید راه های ارتباطی با موسسه را پیدا کنید و پس از تماس تلفنی، برای مراجعه حضوری در دفتر موسسه هماهنگی های لازم را انجام دهید. در این صورت شما در جلسه مشاوره رایگان حضور پیدا می کنید و می توانید تمامی اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت و تمامی ابهامات و مشکلات خود را مطرح و بهترین پاسخ های ممکن را دریافت کنید.

در پایان، بنیانگذاران موسسه دانش پژوهان راستین از تمامی کسانی که به این مجموعه حقوقی اعتماد کرده اند، تشکر و قدردانی می کنند و امیدوار هستند خدمات خود را در زمینه های مختلف اخذ ویزا، دریافت اقامت و ادامه تحصیل و سایر امور حقوقی بیش از پیش گسترش دهند.